HOLKA NA TRIPU VE SNÍDANI S NOVOU

HOLKA NA TRIPU VE SNÍDANI S NOVOU

V lednu jsem byla pozvána do Snídaně s Novou, abych představila projekt HOLKA NA TRIPU a dala nějaké tipy na výlety po Čechách. Tak se podívej, jak to dopadlo :-)


SILVESTR V BENÁTKÁCH (PŘES BERGAMO A VERONU)

SILVESTR V BENÁTKÁCH (PŘES BERGAMO A VERONU)

Jednou jsem chtěla zkusit Silvestr někde jinde než na horách a tak jsme se rozhodly, že vyrazíme do nějakého evropského města a nakonec jsme si vybraly Benátky. Spojily jsme to s návštěvou Bergama a Verony. Tak se podívej na naši čtyřdenní cestu :-)


CAMINO DE SANTIAGO

CAMINO DE SANTIAGO

CAMINO DEL NORTE – CAMINO PRIMITIVO

Simča se rozhodla jít v létě 2022 jednu z cest Camino de Santiago a připravila pro Vás několik praktických rad a podrobný itinerář své cesty Camino del Norte a Camino Primitivo. Můžeš se dozvědět co si sebou zabalit, doporučení na ubytování a jejich ceny a další rady ohledně tohoto tripu.

Tak se podívej na její cestu a inspiruj se pro tu svou :-)


NA OTOČKU DO OSLA

NA OTOČKU DO OSLA

Andrea se vypravila na říjnový prodloužený víkend do hlavní města Norska - tedy do Osla. Původní přezdívka města je "Tygří město" a znamená to, že právě Oslo je zřejmě poslední metropolí v průmyslově vyspělém světě, kde je ještě stále možné žít příjemným, pohodlným a poklidným způsobem života. 

Tak se podívej na její tipy, co bys měla v Oslu vidět a také možnosti výletů po okolí :-)


CESTA K BALTU - GDAŇSK, SOPOTY A POLOOSTROV HEL

CESTA K BALTU - GDAŇSK, SOPOTY A POLOOSTROV HEL

Andrea se s náma podělila o svým 3 denní výlet do Polska vlakem. Navštívili město Gdaňsk, jedno z nejstarších a největších měst Polska, lázeňské město Sopoty na severu Polska a poloostrov Hel, kde najdeš dlouhé písečné pláže. 

Tak koukni na její tipy na cestu a prozkoumej Polsko :-)


VÝLET DO JESENÍKŮ - ZDOLÁNÍ PRADĚDU!

VÝLET DO JESENÍKŮ - ZDOLÁNÍ PRADĚDU!

Do Jeseníků se chystám už dlouho, protože jsem tam byla naposledy jako dítě. A teď se to konečně povedlo. Vyrazily jsme s holkama na tři dny a stihly jak nějaké gastro, tak i pořádný výšlap. Šly jsme se podívat na vodní elektrárnu Dlouhé stráně, zdolaly nejvyšší vrchol Jeseníků - Praděd a díky nepřejícímu počasí poslední den se podívaly i do Losinské papírny, kde si vyrobily vlastní papír :-D


KRKONOŠSKÁ PIVNÍ STEZKA

KRKONOŠSKÁ PIVNÍ STEZKA

Tip na výborný víkend pro milovnice hor a piva. Je to totiž dokonalá kombinace! Dát si pivo po pořádném výšlapu a ještě s tím nádherným výhledem. Je tu několik tras, z kterých si můžete vybrat. Oficiálně trasy začínají v Horní Malé Úpě a končí ve Vrchlabí, ale my jsme si trasu nakonec trochu upravili. Tak se podíváme, do kterých pivovarů rozhodně stojí za to dojít a ochutnat jejich pivo :-)